Premier League: West Ham – Leicester

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad + üle 2,5 värava
@1,91 Mängima

Kesine tulemus Old Traffordil West Hamile eelmisel nädalal, kuid nad võtsid sealt siiski kaasa paljugi positiivset. Nad on nüüd kaotanud kolm mängu jutti ja stabiilsusega on terve hooaeg maadeldud. Nad võivad teha suurepäraseid esitusi ja siis järgmisel päeval tujutu kaotus Cardiffi sugusele meeskonnale.

Kokkuvõttes on hooaeg olnud keskmiselt halb. Enne nelja viimast kohtumist ollakse liigatabelis 11. kohal ja viie punkti kaugusel olevast Euroopa Liiga kvalifikatsioonikohast.

Leicester on hetkel seitsmes, kuid siiski Wolves’ist ees vaid väravate vahega ja nad on ühe mängu rohkem pidanud.

Leicester on olnud suurepärases hoos. Eelmisel nädalal kaotati küll kodus 0-1 Newcastlele kuid enne seda võideti neli kohtumist jutti ja Brendan Rogersi käe all on saadud asi jälle toimima.

Võõrsil on suudetud võita viimased kaks kohtumist, kuid West Ham võib olla karmiks vastaseks. West Ham on võitnud viimasest neljast kodumängust kolm – siiski viimane kohtumine oli 0-2 kaotus Evertonile.

Ootame sellelt mängult väravaid. West Hami kodumängudes on viimasest 12. mängus löödud seitsmel korral üle kolme värava. Leicesteri võõrsilmängudest on viimasel kuuel korral mõlemad meeskonnad skoorinud ja viiel korral on löödud kolm või enam väravat. Heaks panuseks peaks olema mõlema meeskonna skoorimine koos üle 2,5 värava.


Mõlemad meeskonnad skoorivad + üle 2,5 värava
1,91