Premier League: West Ham – Liverpool

Parimad vihjed

Liverpool võidab ja üle 2,5 värava
@1,83 Mängima

West Hami hooaeg on olnud kõike muud kui hea. Viimati kaotati FA karika raames West Bromile kodus 0-1 ja enne seda saadi koslep Leicesterilt 4-1.

West Ham ei ole nüüd neli mängu järjest võitnud ja täna tõenäoliselt pikeneb see kurb kaotuste seeria veelgi. Hetkel ollakse liigatabeli 17, kuid seda ainult tänu väravate vahele. Kui kaotatakse enama kui kolme väravaga, siis langetakse ka väljakukkumistsooni.

London Stadium ei ole West Hamile olnud just kõige kodusem koht ja see väljendub ka tulemustes. Nad on võitnud viimasest kaheksast PL kodumängust vaid ühe ja kaotanud viis korda.

Liverpool kavatseb sellest kehvast vormist kindlasti oma kasu lõigata. Talendist ei tohiks puudu jääda. Pool on selle hooaja PL mängudest võitnud 22 mängu 23-st. Viimane kaotus liigas pärineb 2019 aasta jaanuarist!

West Ham on viimase kuue mänguga kodus löönud 12 väravat ja endale on lastud sel hooajal neljas mängus kolm või enam väravat. Au West Hamile, kuna nad leiavad värava päris tihti üles, kusjuures ainsal korral kui jäädi kodus nullile oli Man City vastu liiga avamängus augusti alguses. Viimasest kuuest kodus mängitud kohtumisest löödi viiel korral kolm või enam väravat.

Nende numbrite valguses panustame Liverpooli võidule, kuid usume, et väravaid tuleb rohkem ja valikuks jääb Liverpooli võit+ üle 2,5 värava.


Liverpool võidab ja üle 2,5 värava
1,83