Premier League: Wolverhampton Wanderers – Tottenham

Parimad vihjed

Tottenham saabub Molineuxlle, et mängida Wolvesiga. Pall lüüakse lahti kell 21.45, ehk ebaharilikult hilja. Wolvesi mängudes on sel hooajal löödud kõige vähem väravaid ja ka sellest mängust ei saa me oodata suuremat väravatesadu.

Wolves on peale head hooaja algust kaotanud viimased kaks mängu. Viimati kaotati Brightonile 0-1, kuigi mängiti ilusat mängu. Brighton ei ole kindlasti Tottenhami tasemel kaitsemeeskond ja siis on oodata, et kaitsemängule panustav Wolves jääb selles mängus väravata.

Wolves on hetkel Premier Leagues kümnendal positsioonil ja nad oleksid rõõmsad kui saaksid kasvõi punkti Tottenhami vastu kätte.

Wolvesil probleeme puudujatega ei ole. Spurs suvel ühtegi mängijat ei ostnud. Nad on näidanud, et polnudki tarvidust. Nende ründemäng on siiski kannatanud just tänu Kane-i kehvale minekule. 10-nes mängus vaid 5 väravat.

Viimastes mängudes on Spursil olnud raske võrku sahistada ja Wolvesi hästi organiseeritud kaitse seda lihtsamaks ei tee. Spurs on samuti teinud kõva tööd kaitses. Viimases viies mängus on endale lastud vaid kaks väravat.

Tottenham saab selleks mänguks tagasi oma raudvara Christian Erikseni ja Dele Alli.

Bookmakerid millegipärast ootavad mängust üle 2,5 värava, nii et alla selle liini saab häid koefe.