Premier League: Wolves – Chelsea

Parimad vihjed

Chelsea mängib sel nädalavahetusel Molineux staadionil Wolvesi vastu. Frank Lampardi hooaeg ei ole alanud nii nagu mees oleks tahtnud. Neljast esimesest mängust on võidetud vaid üks ja seegi liigasse tõusnud Norwichi vastu. Viimases mängus ei saadud jagu teisest liigasse tõusnud meeskonnast Sheffield Unitedist.

Chelsea kaitsemäng on olnud kohutav ja see paistab ka tulemustes. Väravaid on lastud lausa üheksa. Meeskonna ründemäng on näidanud siiski lubavaid märke. Näiteks Tammy Abraham on löönud juba neli väravat.

Ka Wolvesi hooaja algus ei ole imepärane olnud. Nuno Santoni juhendatav meeskond on nelja mänguga kogunud vaid kolm punkti. Kolm esimest mängiti viiki ja viimases mängus saadi 3-2 kaotus Evertonilt.

Koduväljakul on hundid teatavasti tugevad. Viimases seitsemes mängus ei ole kaotusekibedust tuntud. Ka Euroopa liiga kvalifikatsioonis alistati Torino numbritega 2-1.

Koduväljakueelis annab neile enesekindlust ja usume, et nad suudavad endale üheksa väravat lasknud Chelseale ära lüüa. Chelsea kaitsemeestel Zuomal ja Christensenil ei ole lihtne ülesanne hoida Raul Jimenezi ohjes.

Chelsea on selle mängu kerge soosik. Mõlemad janunevad võidu järele ja keegi ennast tagasi ei hoia. Usume, et mõlemal meeskonnal tekivad mitmed väravavõimalused ja teemegi panuse sellele, et mõlemad skoorivad.