Rahvuste Liiga: Belgia – Island

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Belgia -2,0
@1,98 Mängima

Belgia, Šveits ja Island moodustavad ühe Rahvuste Liiga alagrupi. Oma viimases kohtumises reisib Island Belgiale külla. Neile on see mäng tähtsusetu, kuid Belgia tagaks võiduga parema võimaluse võita oma alagrupp.

Island on kaotanud kõik alagrupi kohtumised väravate vahega 1-11. Šveits alistas nad kaks korda numbritega 1-2 ja 3-0. Belgia võitis neid võõrsil samuti kliiniliselt 0-3.

Belgia kontrollis mängu nii nagu ise tahtis. Lööke tehti väravale 21 ja palli vallati 70% mänguajast. Brüsselis on raske näha, et Islandil kergem oleks. Belgia oma meeskonnas eriti muudatusi ei tee.

Islandi suurepärane minek on saanud ajalooks ja sel aastal on suudetud alistada vaid Indoneesia. See juhtus jaanuaris.

Islandil puuduvad sellest mängust Rostovi kaitsja Ragnar Sigurdsson ja Burnleyn keskväljamees Johann Gudmundsson. Belgia puudujate nimekiri on pikem ja need nimedki on maailmatasemel: Jan Vertonghen, Thomas Vermaelen, Marouane Fellaini, Mousa Dembélé, Kevin De Bruyne ja Kevin Mirallas. Nende meeste puudumine teeb Belgia kindlasti nõrgemaks, kuid asendajaid leidub seal meeskonnas küll ja veel.

Nende kahe meeskonna tasemevahe on meeletu. Belgia ründab kogu kohtumise. Island on lubanud sel aastal lüüa endale keskmiselt 2,64 väravat mängus ja selles mängus puudub veel kaitse põhitala Sigurdsson. Lisaks soovib Belgia saada alagrupis võitu. Island on alagrupi viimase koha juba kindlustanud.


Aasia händikäp: Belgia -2,0
1,98