Rahvuste Liiga: Eesti – Soome

Parimad vihjed

Juba reedel näeme sinisärke kodus Lilleküla staadionil võõrustamas Soomet. Vaid kuu aega tagasi mängiti Turus samuti Rahvuste Liiga kohtumine Soome ja Eesti vahel. Toona Soome võttis 1-0 võidu. Palju võimalusi kohtumises ei olnud kummalgi poolel. Soome lõi kiiresti värava ja asus kaitsma. See õnnestus neil väga kenasti. Suudeti teha ka mitmed ohtlikud vasturünnakud.

Eestil ei ole Rahvuste Liiga hästi alanud. Kodus kaotasime kõigepeal 0-1 Kreekale. Teises mängus kaotati niisiis Soomele, kusjuures väravale suudeti lüüa vaid korra!

Kardame, et kodumäng tuleb sarnane. Mõlemad meeskonnad kaitsevad hästi ja võimaluste loomisega ei hiilata. Isegi kui võimalus tekib, siis jääb värava löömine viimistluse taha.

Mängule on näkku kirjutatud viik, nii et võitja valimine on vägagi riskantne. Üheks heaks panuseks on kindlasti väravaliin. Ehk panustame, et mängus ei lööda üle 2,0 värava. Täpselt kahe värava puhul panus tagastatakse.

Väikese panusena võiks proovida ka Soome võitu kuna koef 2,2 on väga väärtuslik. Soomel on punkte vaja, just vaadates eelseisvaid mänge.