Rahvuste Liiga: Horvaatia – Hispaania

Parimad vihjed

Viik välistatud: Horvaatia võidab
@2,70 Mängima

Horvaatia ja Hispaania eelvaates kummitab septembris peetud kohtumine, kui Hispaania purustas kodus Horvaadid 6-0. See oli Horvaatia esimene kohtumine peale MM-i. Pääsemine MM-i finaali oli kui maailmameistriks tulemine, vähemalt kodumaal. See lõi neile kindlasti natukene pähe ja tunti ennast väga kindlalt.

Hetkel juhib Hispaania Rahvuste Liiga A liiga neljandat gruppi. Inglismaa on teine ja Horvaatia on lähedal langemaks B liigasse. Teoorias on kõigil kolmel veel võimalik oma alagrupp võita.

Peale MM-i lõpetasid oma rahvuskoonise karjääri Mandzukic ja Subasic. Mõlemad olid väga Horvaatia olulised lülid.

Horvaatia on selles mängus sees ja kusjuures korraliku kooseisuga. Modric ja Rakitic keskväljal ja Perisic äärel. Väravas Kalinic ja ees Rebic ja Krmaric.

Hispaanial puuduvad mängust tõenäoliselt kaitsest Carvajal ja Nacho ning keskväljalt Koke ja Alcantara. Nacho ja Alcantara olid Hispaania avakooseisus kui Inglismaa neid kodus võitis.

Hispaania suurim muutus peale MM-i on see, et uueks peatreeneriks on Luis Enrique. Ta ei ole oma treenerikarjääris just ebaõnnestunud, välja arvatud AS Romas käik.

Horvaatial on vaja see mäng võita ja Hispaania vastu on see muidugi keeruline. Koefid on suurel määral sellised: 3,8 – 3,4 – 2,15. Oodatakse väheste väravatega mängu, nii et selle vastu võiks samuti panustada. Kodumeeskond tagasi ei hoia ja nad on piisavalt head, et Hispaania kaitsest läbi murda. Lisaks soovitakse maha pesta häbiplekk Hispaanias saadud kaotuse eest.