Aasia händikäp: Inglismaa 0
@1,96 Mängima
Inglismaa lööb üle 1,5 värava
@3,00 Mängima

Inglismaa saab täna võimaluse revanš kuna kohtutakse Horvaatiaga, kes peatas nende teekonna MMi poolfinaalis ja edenes ise finaali. See oli huvitav kohtumine. Esimesel poolajal kontrollis mängu Inglismaa, teisel ja lisaajal Horvaatia. Inglismaa skooris mängu viiendal minutil ja peale seda ei saadud mitte ühtegi lööki väravaraamide vahele!

Horvaatia superstaar Mario Mandžukić lõpetas karjääri koondises ja meeskonnal ei ole sama tasemega mängijat kusagilt võtta.

Septembris oli Horvaatia mäng väga liimist lahti. Kaotati Hispaaniale 0-6 ja Portugaliga mängiti viiki. Väljakul käinud meeskonda oli raske tunnistada samaks meeskonnaks, kes suvel MM-il tegusid tegi. Ka Inglismaa kaotas avamängu Hispaaniale.

Bookmakerid arvavad, et mängus lööda palju väravaid ja Horvaatia on kerge favoriit. Horvaatia poolt saame aru, miks neilt väga väravaid ei oodata. Samuti Harry Kane ei ole teinud kõige paremat mängu koondise eest ja ta on viimased viis mängu kuival.

Suuremat pilti vaadates on meeskonnad ikkagi korralikult paugutanud. Sel aastal on mõlemad mänginud 13 kohtumist ja Inglismaa on jäänud nulli peale kaks korda ja Horvaatia kolm korda.

Tänane mäng peetakse ilma pealtvaatajateta ja see annab tubli võimaluse Inglismaale, eriti Balkanimaades mängides.

Hetke meeskondade rivistust vaadates anname eelise Inglismaale ja teeme valiku aasia händikäpile 0 Inglismaa kasuks. Põhimõtteliselt on see sama, mis Viik välistatud, kuid sellele on saadaval kõrgem koef. Viigi korral siis raha tagasi.

Lisaks on väravate ootus liiga madalal ja mõlema skoorimisele saab häid koefe. Meeste tase on ikkagi selline, et värava peaks üles leidma küll…