Rahvuste Liiga: Poola – Portugal

Parimad vihjed

Taas on liigad pausil ja jätkatakse rahvuskoondiste juures. Neljapäeval madistavad Poola ja valitsev Euroopa meister Portugal.

Portugal tegi avavoorus tõsise avalduse kui alistati Itaalia 1-0. Võit tuli täiesti teenitult. Mängiti väga targalt ja teeniti palju kiidusõnu. Itaaliale ruumi ei antud ja väravavõimalusi neil peeaegu ei olnudki.

Neljapäevane võõrustaja kohtus samuti avaringis Itaaliaga. Mäng lõppes viigiliselt 1-1, kuid Poola ründemäng tundus väga kesine ja viik oli nende jaoks mängu käiku vaadates väga hea tulemus.

Portugali taktikaks saab tõenäoliselt kaitsmine ja vasturünnakutega nõelamine. Poola meeskonna tase ei ole ligilähedane Portugali omale. Tänu kiiretele pallikaotustele saavad külalised teha tapvaid kiirrünnakuid millele Poola kaitse valmidus ei suuda vastata.

Tegemist on kahe kõva jalgpalliriigi kohtumisega, kuid koef mida pakutakse Portugali võidule on niivõrd korralik, et seda peab proovima. Väravaid on tehtud Rahvuste Liigas vähe ja kui Portugal läheb kiirrünnakute peale mängima, siis ei ole ka sellest mängust palju väravaid oodata.