RB LEIPZIG – LIVERPOOL

Parimad vihjed

Viik välistatud: RB Leipzig võidab
@2,25 Mängima

Liverpooli olukord koduses Premier Leagues on suhteliselt sünge ja hetkel on raske näha, et nad ka Euroopa väljakutel edu võiksid saavutada. Vigastustega probleemid jätkuvad, samal ajal on aga RB Leipzig koduses liigas päris heas hoos. Mäng peetakse Puskas Arenal Budapestis.

Jürgen Klopi juhendatav Liverpool on saanud tööd juurde kuna ka mees kes alles kaitsesse palgati (Ben Davies) on samuti saanud vigastada. Kogu ülejäänud hooaja on väljas nii Virgil van Dijk, Joe Gomez kui ka Joel Matip. Leipzigi mängust jääb eemale ka Fabinho – keskväljamängija kes asendas kaitsemehi.

Liverpooli laupäevases kaotusmängus Leicesteri vastu sai vigastada ka James Milner. Pikemalt vigastuse küüsis olnud Naby Keita naaseb, kuid ründemängus puuduvad jätkuvalt Diego Jota ja Divock Origi. Koduses liigas on Liverpool kaotanud kolm mängu järjest Brightoni, Manchester City ja Leicesteri vastu. Nad on suutnud lüüa vaid kaks väravat ja endale on lastud kaheksa palli.

Leipzig on aga võitnud viimased neli kohtumist. Julian Nagelsmanni meeskond näitas sügisestes ML mängudes head minekut kus alistati nii ManU kui ka PSG. Ka Leipzigil on mõningased probleemid vigastutsega, kui kaugel Liverpooli tasemest.

Leipzigil on suurepärane võimalus avakohtumine võita. Just tänud Nagelsmannile, kui geniaalsele taktikameistrile ja Liverpooli hetkelisele kesisele enesekindlusele. Teeme valiku mängu võitjale ilma viigita. Kui mäng jääb viiki, siis raha tagasi. Kui Leipzig võidab, siis koef 2,25!


Viik välistatud: RB Leipzig võidab
2,25