Serie A: Brescia – AC Milan

Parimad vihjed

AC Milan teeb lühikese reisi vaid 50km kaugusel asuvasse Bresciasse, et kohtuda sealse vutiklubiga. Milanos on juba sel hooajal mängitud ja siis sai Milan 1-0 võidu. Brescia teeb vist kiire tagasimineku Serie B-sse.

Zlatan on tagasi ja tõenäoliselt näeme tema ego paisumas veelgi. Mitte ainult ei ole ta 38 aastaselt sõlminud lepingu suurklubiga, vaid ta on ka selle klubi hooaja täiesti ringi pööranud. Klubi vaevles tabeli keskpaigas ja Euroopa lootused oldi juba maha maetud, kuid siis saabus Zlatan.

Milan on võitnud kõik neli mängu Zlataniga. Esimese 18 liigamänguga skooriti vaid 16 väravat, nüüd on kolme mänguga löödud kaheksa väravat. Sealhulgas võideti Cagliari, SPAL ja Udinese. Nüüd ollakse vaid kahe punkti kaugusel TOP6-st.

Brescia on kaotanud üheksa viimasest 14st mängust Serie A-s. Endale on lastud lüüa keskmiselt üle kahe värava mängu kohta ja koduvorm on liiga kehvim.

Brescia on saanud 67% oma punktidest võõrsil mängides. Kodus on kaotatud seitse mängu kümnest. Milani võõrsil mängimise tulemus on liiga parima kuue seas. Milan on võitnud viimased seitse mängu Brescia vastu ja nad peaksid koduteele asuma kolm punkti taskus.