Serie A: Cagliari vs Sampdoria

Parimad vihjed

Cagliari lööb üle 1,5 värava
@2.05 Mängima

Cagliarile on see hooaeg olnud uskumatult hea ja ollakse TOP 4 konkurentsis, ehk seal püsimise korral mängitakse järgmisel hooajal Meistrite Liigas.

Kodumeeskond on ennast sinna seltskonda mänginud just viimastel kuudel ja nad teevad sellist kodujooksu mille üle on terve Euroopa kade. Viimases viies kodumängus on saadud 13 punkti. Ainult viis Euroopa tippliigade klubi on suutnud enamat (Leicester, Juventus, Barcelona ja Liverpool)

Külalised peaksid olema hirmul, kuna nende vorm ei ole just kiita. Paiknetakse napilt väljakukkumistsooni ees ja nende võõrsilmängude statistika on liiga halvim. Sampodoria on võõrsil suutnud Cagliarit võita vaid 12% kordadel ja viimati juhtus see aastal 2007. Cagliari on selle ajaga võtnud 17 võitu.

Cagliari on löönud sel hooajal 25 väravat 13 mänguga. Viimases viies kodumängus on neljal korral löödud vähemalt kaks väravat ja sinna läheme ka täna panustama.

Arvestades seda, kui hästi Cagliari mängib, usume, et nad skoorivad vähemalt kaks korda. Viimases kuues kodumängus Sampdoria vastu on löödud vähemalt kaks väravat viiel korral.

Cagliarit ei ole võidetud viimases 11-nes Serie A mängus (Võidud 7 ja viigid 4). Viimati on nii head hoogu näidatud 1972 aastal.


Cagliari lööb üle 1,5 värava
2.05