Serie A: Empoli – AC Milan

Parimad vihjed

Aasia händikäp: AC Milan -1
@2,70 Mängima

Neljapäeva hilisõhtul kohtuvad Empoli ja Itaalia legendaarne klubi AC Milan.

Külalismeeskond on alustanud hooaega allapoole enda taset. Nelja mänguga on kogutud vaid viis punkti. Viimaste mängude võtted näitavad, et tegemist on ikkagi tippklubiga.

Milani saldo sel hooajal – üks võit, kaks viiki ja üks kaotus. Hooaja esimeses mängus võeti kibe kaotus Napolilt kui oldi võõrsil juhtimas 0-2. Teises mängus võideti AS Roma 2-1. Viimases mängus tehti 2-2 viik Atalantaga. Milan juhtis mängu kahel korral, kuid Atalanta sai viimase hetke väravast ikkagi viigi kätte.

Kodumeeskond Empoli tõusis Serie A-sse selleks hooajaks ja nende mäng on kulgenud oodatult. Esimeses mängus saadi 2-0 võit Cagliari vastu. Peale seda on allakäik kus saadud on üks viik ja kaks kaotust. Väravate vahe 4-6.

Milanil on vormikõver minemas ülesmäge ja see on Empolile suureks mäeks mida ületada. Higuain ja Bonaventura tulistavad Milani väravaid ja tõeäoliselt on nad platsil ka Empoli vastu. Empori istub oma värava all ka kaitseb, kuid Empoli suur probleem vigastustega ei luba neil oma väravat puhtana hoida.

Aasia händikäpiga -1 saab hea koefi Milanile. See tähendab kui Milan võidab ühe väravaga, siis panused tagastatakse. See on hea koef kuna nemad määravad mängutempo ja üritavad lüüa mitu väravat Empoli vastu. Milanil vajab hädasti punkte!


Aasia händikäp: AC Milan -1
2,70