Serie A: Inter Milan – Chievo

Parimad vihjed

Chievo langemine Serie B-sse on juba ammu kindel. Interil on jätkumas tihe rebimine top nelja pääsemiseks, kuna see tagab koha järgmise hooaja Meistrite Liiga alagrupiturniirile. Inter on hetkel neljas 63 punktiga kui kolm mängu on veel mängida. Kusjuures seitsmendana oleva Torino punktisaldo on 60 ja ka neil on veel võimalus ML pääseda.

Chievo on sel hooajal mänginud väga kehvasti. Aprillis üllatati Laziot kui võideti võõrsil 2-1. See on muide nende ainsaks võiduks sel aastal.

Chievo on olnud kehva igas väljakupositsioonis. Kaitse ja rünnak on liiga kõige kehvemad. Löödud on hooajaga 25 väravat ja endale lastud 73!

Inter on mänginud viimasest viiest kohtumisest neli viiki. Inter on üllataval kombel just kodus olnud suhteliselt kesine. Kaotati Euroopa Liigas 1-0 Frankfurdile, siis Laziole 1-0 ja siis väravateta viik Atalanta vastu ning AS Roma ja Juvega 1-1 viik.

Mängu koefid räägivad selget keelt, et kuhu väravasse mäng käib (ca 1,16 – 8,5 – 18,00)

Chievo alla 0,5 värava saab koefi 1,75 ja selline sobib tänaseks hästi. Rünnak on neil nõrk ja viimasest 10 võõrsil mängust on jäädud nulli peale seitsmel korral ja nüüd on vastaseks suhteliselt kõva Serie A meeskond. Ka Juve ja Roma ei saanud seal väravate löömisega hästi hakkama.