Serie A: Juventus – Cagliari

Parimad vihjed

Juve võidab ja mõlemad skoorivad
@2,65 Mängima

Itaalia vutihiid Juventus võõrustab oma kodustaadionil meie oma Raku koduklubi Cagliarit.

Loomulikult on Juventus tiitlijahil, kuid sel aastal ei tundu see nii lihtsalt tulevat. Hetkel ollakse võrdsete punktide peal Inter Milaniga.

Kui Juve on ootamatult raskes seisus, siis Cagliari jaoks on see täiesti uus mänguplats. Kuigi kaks viimast mängu on kaotatud, ollakse siiski Euroopa Liigade kursil. Suvel tegi Cagliari mõned head ostud ja hetkel ollakse esikuuikus.

Isegi kui mäng on hästi jooksnud, siis Juve vastu ei ole nende statistika kuigi paljulubav. Viimati võideti Juvet aastal 2009 ja peale seda on saadud 14 kaotust ja kolm viiki. Kas nad suudavad selle halva seeria lõpetada?

Vaadates Cagliari skoorimisvormi, siis võib olla kindel et nad suudavad värava lüüa. Viimases 10 Serie A võõrsilmängus on seda tehtud. Kokkuvõttes on leitud võrk üles 94% mängudest, ja sel nädalal on vastas natuke nõrgem Juve kui oleme harjunud. Juventus on sel hooajal mänginud puhaste paberitega vaid viies mängus. Viimati lasti endale nii kõrge protsendiga lüüa aastal 2010/11.

Juve kodumängudes on sel hooajal mõlemad meeskonnad skoorinud 75% ja viimases viies Serie A mängus on ka endale värav lastud. Cagliari on skoorinud 16 mängus järjest ja raske on näha põhjust miks ei peaks nad seda selles voorus suutma. Mõlemad meeskonnad skoorivad on heaks panuseks!

Juve ei ole 2019 aastal kodus mitte kordagi kaotanud. Sama on teinud Liverpool ja Barcelona. Lisaks ei ole nad kodus kaotanud 29 Serie A mängu jutti (V24, V3). Cagliari on viimased kaks mängu kaotanud skooriga 2-1 ja usume, et midagi sarnast on ka sel nädalal oodata.