Shanghai ATP: Daniil Medvedev -Ze Zhang

Parimad vihjed

Hiinas peetakse järgmist ATP turniiri ja sel korral Shanghai kõval väljakukattel. Avaringist saame häid valikuid ja esimesena vaatame värske ATP turniiri võitja Daniil Medvedevi (ATP 22) ja hiinlase Ze Zhangi (ATP 216) mängu.

Medvedev on olnud terve sügise maagilises hoos. Eelmisel nädalal peetud Tokio ATP turniir tõi noorele venelasele karjääri esimese suurema turniirivõidu kui ta alistas finaalis Kei Nishikori 6-2, 6-4. Medvedev on praegusel hetkel üks maailma parimaid servijaid. Lisaks leidub venelase arsenalist tugev ja täpne eeskäe löök. Medvedevi tugevuseks võib veel pidada head liikumist, isegi kui ta on suurt kasvu. Medvedevit võib pidada praegusel hetkel TOP 10 mängijaks.

Zhang mängib hooaja esimest ATP turniiri. Hiinlane ei ole ATP tasemel mängija ja tema tase on piisav Challanger turniiridel osalemiseks. Zhangi servist ei piisa ATP tasemel läbi löömiseks, kuid pallivahetustes on ta täitsa hea. Lisaks on tema tugevuseks tagantkäelöögid. Üks on kindel – hiinlane läheb koduväljakule hankima ATP turniiri kogemust.

Medvedev on suurepärases hoos ja ei tohiks kahelda selles, et mäng saab kiiresti läbi. Zhang ei ole varasemalt Medvedevi tasemega mehega kohtunud. Võtame meeleldi piletile alla 19,5 geimi liini just tänu meeletule mängijate tasemevahele. Proovime ka väikese koefiga esimese seti tulemust.