Snooker: John Higgins – Ryan Day

Parimad vihjed

Champion of Champions snuukeriturniiril on järjekord neljanda alagrupi käes. Sealt leiame hea panustamisevõimaluse kui Ryan Day kohtub John Higginsiga. Day on võitnud selle paari varasemad kaks kohtumist, nii et tema ei ole selles kohtumises autsaider. Higgins ei ole eriti heas hoos ja võitja koefid peaksid olema võrdsed.

Higginsi sügis on peale China Championshipi finaalis saadud kaotust olnud keeruline. Viimati International Championshipsist lahkus ta juba avaringis ja seda maailmalisti 73-ndana paikneva veterani Peter Linesi vastu numbritega 6-3. Selles mängus ei saanud Higgins kordagi isegi 50 breiki. Kogenud šotlane on tugev break-builder ja olnud liimist lahti kogu sügise.

Ka Day ei ole olnud ülimalt hea, kuid kogenud Waleslane on siiski hästi mänginud. Poolfinaal European Mastersil ja English Openil on päris korralikud saavutused. Viimati International Championshipil kaotas ta napilt 16-ne parema seas napilt 6-5 hiinlasele Yan Bingtaole. Mäng oli kvaliteetne ja Day sai ka 133 ja 111 breigid.

Day on võitnud härrade viimased kaks omavahelist kohtumist ja üleüldse viimastel aastatel olnud tasemel. Samal ajal Higgins ei ole parimas hoos ja Dayl on suurepärane võimalus väikeseks üllatuseks. Kasutame häid koefe.