Snooker: Tian Pengfei – Robin Hull

Parimad vihjed

Robin Hull on tõusnud suurepärasesse hoogu ja jätkab Scottish Openist hiinlase Tian Pengfei vastu. Mehed kohtusid Ireland Openis ja siis oli soomlane parem 4-1. Väga kummaline, miks on soomlane selles kohtumises autsider.

Tian Penfei on noorest east hoolimata väga hea mängija. Mees ei ole veel saavutanud veel suuremat läbimurret suurtel turniiridel. Kahes ranking turniiril on ta pääsenud veerandfinaali. Mees paikneb hetkel maailmalistis 79-ndal kohal.

Eelmisel nädalal sai ta kaks võitu UK Championshipis ja selle turniiri avaringis võit Stuart Binghami üle on loomulikult hea tulemus Tianilt., kuid koefidega on meie arvates mindud liiale. Näiteks esmaspäeva Binghami vastu tegi mees vaid ühe üle 50 breaki ja võitis siiski puhtalt 4-0.

Robin Hull on viimasel ajal samuti mänginud korralikku snookerit. UK läks nihu, kuid sellel turniiril avaringis Kishan Hirani vastu oli Hull suurepärane. Kiired mängud sobivad talle hetkel ja parim seitsmest võiks olla tema eeliseks. Vastamisi on kaks tugevat mängijat, kuid Hulli koef võrdsete lahingus on suurepärane ülekoef!