Sõpruskohtumine: Belgia – Egiptus

Parimad vihjed

Egiptus reisib Brüsselisse oma viimasele mängule enne jalgpalli MM-i. Belgia on Egiptusele väga heaks testiks, kuna MM-il astub kohe esimeses mängus vastu Uruguay, kes on samuti tugev kontrarünnakute sats.

Belgia mängib juba kuuenda sõpruskohtumise järjest Brüsselis. Viies mängus on nad lasknud endale lüüa 4 väravat. Belgia läheb mängule vastu suurfavoriidina, kuid mäng on kindlasti tasavägisem kui bookmakerite koefid näitavad. Parimatel päevadel jookseb Belgia ilma Mo Salah-ita mängivast Egiptusest muidugi üle. Belgia viimane kohtumine Portugaliga oli aga väga võrdne ja lõppes seisuga 0-0. Mõlemad meeskonnad tegid kaitses kõvasti tööd.

Egipuse teemant Mo Salah jääb mängust eemale. Teda loodetakse näha esimeses MM-i mängus. Egiptuse meeskonna ründevõim ei tohiks Belgia väravat ohustada, ja värav jääb löömata kui just Punaste pahalaste kaitse midagi ei korralda. Egiptus on võitnud vaid kaks mängu viimasest kümnest. Muutust ei ole oodata ka Belgia vastu.

Egiptuse viimasest 10-nest mängust seitsmes on olnud väravaid alla 2.5 ja Egiptus on löönud nendes mängudes juba ise 9 väravat ja Salah lõi neist 4. Egiptuse meeskonnalt me täna väravaid ei oota ja väravate löömine jääb Belgia meeskonna õlule, kuid see, et Belgia lööb üle kahe värava sügavalt kaitsva Egiptuse vastu ei ole väga tõenäoline. Nende andmete põhjal meil on kaks head valikut sellele mängule.