Sõpruskohtumine: Portugal – Alžeeria

Parimad vihjed

Portugal on valmis viimaseks sõpruskohtumiseks enne MM-i. Täna võtavad nad kodus vastu Alžeeria, kes jääb MM-ilt eemale, tänu kehvale kvalifikatsiooniturniirile.

Portugal võitis enda grupi võimsa väravate vahega ja marssis kindlalt MM-ile. Viimastes sõpruskohtumistes on jäänud mängudes natuke vajaka. Viimane mäng Belgia vastu võõrsil jäi 0-0, kuid Portugal oli just see meeskond kellel olid paremad väravavõimalused. Muide, selles mängus puudus CR7, ehk Cristiano Ronaldo.

Tänases mängus on Ronaldo tagasi, ja juba see peaks olema põhjus panuse tegemiseks. Tema tagasitulek on kindlasti meeskonnale motiveeriv ja lisaks C-pael käel peaks pigistama meeskonnast parima välja. Ronaldo tase on nii kõva, et ta võib Alžeeria kaitse ka üksinda sõlme ajada.

Alžeeria vorm selle eest on kõike muud kui hea. Viimases kolmes kohtumises ei ole nad suutnud isegi viiki välja mängida, ja seda meeskondade vastu keda oleks võinud võita. Meeskonnas tundub olevat motivatsiooni puudus ja suurim staar Riyad Mahrez ei ole aru saanud, mis väljakul toimub. Viimase mängu suutsid nad kaotada Rohuneemesaarte meeskonnale.

Portugal soovib võtta Ronaldo abiga viimase enesekindluse boosti enne MM-i ja teha suureskooriline tuul alla Alžeeriale.