Sõpruskohtumised KHL

Parimad vihjed

Händikäp: AK Bars Kazan -1,5
@1,96 Mängima

Valgevenes Dinamo Minsk võõrustab valitsevat KHL võitjat AK Bars’i. Meeskondade vahel on selge tasemevahe, ja kahjuks Dinamo võitu see ei soosi. Dinamo mängis kolmapäeval Davosi vastu, ehk kahe mängu vahel on vaid ööpäev. Tegemist on ikkagist treeningmänguga, nii et mängijaid vahetatakse korralikult. Minsk kaotas võõrsil Davosele 6-4. Tegemist oli Minski seitsmenda kaotusega viimases kaheksas kohtumises, nii et numbrid ei paista väga ilusad. Eelmises hooajal oli Minsk enda konverentsis kümnendal kohal, kuid pääs play offi oli valgusaastate kaugusel.

Valitsev meister Kazan on näidanud päris kõikuvaid mänge. Kontrollkohtumistes on saadud neli kaotust ja kolm võitu. Viimases kolmes mängus on siiski saadud kaks võitu ja üks kaotus lisaajal. Vastased on olnud siiski paari pügala võrra kõvemad – ka võrreldes Minski vastastest. Lisaks mängis Kazan samuti Davosi vastu teisipäeval, mäng mis võideti 2-4. Neid numberid vaadates on raske mitte panustada Kazani peale händikäpiga.

HK Vitjaz mängib neljapäeval eelmise hooaja KHL-i finalisti CSKA Moskva vastu. Kodumeeskond Vitjaz oli samas konverentsis CSKA-ga, kuid lõpetas konverentsi alles 11-ndal positsioonil. Mõlemad meeskonnad on mänginud palju kontrollkohtumisi Kesk – Euroopas. Muide Vitjaz ei ole kohtunud mitte ühegi KHL meeskonnaga praegusel treeningmängude perioodil. Nad on võitnud kõik kuus mängu, kuid vastased on olnud tunduvalt nõrgemad. CSKA mängis paar mängu Amur Habarovski vastu, millest mõlemad kaotati. Pelase seda mängiti kolm võidukat mängu Sveitsis. CSKA peaks olema mitme pügala võrra parem meeskond selles paaris ja poletile paneme händikäpi CSKA kasuks.


Händikäp: AK Bars Kazan -1,5
1,96