Super Cup: Real Madrid – Atletico Madrid

Parimad vihjed

Viik välistatud: Real Madrid võidab
@1,74 Mängima

Hispaania suurklubid peavad Tallinnas esimese karikamängu sel hooajal. Tegemist on UEFA Superkarikaga, mille mängivad omavahel välja Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga võitjad. Mängu olulisus on sel korral vägagi oluline, ehk lisaks superkarika võidule on ju mängus ka Madridi võim.

Real Madrid jäi eelmisel hooajal üllatuslikult La Ligas alles kolmandale kohale, kui tema ees lõpetasid Barca ja Atletico Madrid. See aga neid väga ei morjendanud, kuna võideti Meistrite liiga, mis on klubijalgpalli tähtsaim trofee. Seda on Real suutnud võita kolmel hooajal jutti. Ülimalt kõva saavutus.

Zinedine Zidane, kes Reali kolmel korral Meistrite Liiga võitjaks vedas, lahkus klubist ja teda asendab endine Hispaania rahvuskoondise ja Porto peatreener Julen Loptegui. Tema töö klubi juures on olnud siiani vägagi muljetavaldav.

Teadaolevalt lahkus Ronaldo Juventusesse, ja see jättis augu väravalööjate nimistusse, kuid palju kritiseeritud Karim Benzema on Lopetegui alluvuses justkui ennast leidnud. Mäng on rõõmus ja loov. Samuti Gareth Bale suudab kastaneid tulest välja tuua.

Real tegi suvel mitu korralikku ostu kui osteti väravasse Thibaut Courtois ja väga lubava noore brassi Vinicius Juniori, kes näitas oma potentsiaali juba sõprusmängudes.

Athletico Madridi eelmine hooaeg oli samuti suurepärane, kui liiga lõpetati teisena Barca järel ning võideti Euroopa Liiga. Athletico mehed ei suuda sellist tiimi kokku panna kui seda on Realil. Tõenäoliselt ei näe me platsil värskeid maailmameistreid Antoine Griezmanni ja Lucas Hernandezit.

Suvised sõprusmängud ei ole Athleticol kulgenud just suurepäraselt. Real on loomulikult ka teisest puust meeskond, kui need kellega mängiti testmänge. Athletico suve suurim ost oli Thomas Lemar, kelle eest käidi välja 70 miljonit eurot. Mees ei ole oma väärtust veel tõestanud.

Real läheb mängule tunduvalt kvaliteetsema rivistusega, kuhu kuuluvad muusease Ramos, Marcelo, Isco ja eelnevalt mainitud ründajad. Mõlemad meeskonnad lähevad mängima oma parima rivistusega, kuna see on suurepärane võimalus testida ka oma vormi enne eeloleva nädala La Liga algust. Meistrite Liiga võitja on võitnud viimased viis Superkarikat ja me ei oota muutust ka sel korral.

Piletile paneme Real Madridi aasia händikäpiga 0, mis annab viigi puhul raha tagasi ja Reali võites on panus edukas. Tasub proovida ka Reali võitu normaalajal, kuna koef on korralik.


Viik välistatud: Real Madrid võidab
1,74