Tennis: ATP Hertogenbosch

Parimad vihjed

Aeg on liikuda muruväljakutele, mis on maiuspala kõikidele kõvematele servijatele. Põhjus lihtne – see väljak on lihtsalt kõige kiirem. Tänastes vihjetes leidub häid valikuid tugevatele servimeestele.

Robin Haase – Ivo Karlovic (kl 15.30)

Kodus mängiv Haase saab endale vastaseks Horvaatia servimasina. Haase hooaeg on olnud siiani väga keeruline kõikidel katetel. Viimasest üheksast mängust on ta suutnud võita vaid kaks ja mänge vaadates on näha, et tema mäng ei suju üldse kohe.

Karlovic on tuntud kõva servi poolest ja on selge, et ebaõnnestunud saviväljakute perioodi järel, soovib ta õnnestuda oma lemmikkattel – murul. “Karlo” langes Prantsuse Lahtistel kohe esimeses ringis, mis oli 39-aastasele horvaadile pigem kasuks, mõeldes tulevastele murukatetel mängudele. Ta tundus juba enne Prantsuse Lahtisi väsinud ja paari nädalane paus tuli talle kindlasti kasuks.

Daniil Medvedev – Bhambri Yuki (kl 17.00)

Noore venelase koefide tegemisel on bookmakerid natuke puusse pannud. Isegi kui Medvedev kaotas kõik saviväljaku mängud, ei tohiks ta saada võidu koefi 1,5 .

Medvedev on maailma klassiga servija ja kui ta lõpuks pääseb oma lemmikkattega väljakule on India mehele oodata külma dušši. Medvedevi võidu koefe võiks haarata nii otse võidule, kui ka händikäpiga.


SpordiGuru mänguvihjed – tšeki värskeid valikuid

Allpool leiad kohe kohe algavad mängud. Ära jää tukkuma samal ajal kui Guru taskuid täidab.