U20 hoki MM: Saksamaa – Kanada

Parimad vihjed

Alagrupis B kohtuvad omavahel Saksamaa ja Kanada. Alagrupis on seis lahtine, vaid USA on edasipääsu kindlustanud. Suurte panustega mängule läheb Kanada selge soosikuna, kuid kas koefid ei ole natuke üle pingutatud?

Kanada oli turniiri eel suursoosikuks. Kahe esimese mängu põhjal võib tõdeda, et meeskonda hinnati kergelt üle. Muidugi võivad nad turniiri veel võita, kuid selleks oleka vaja mängu kõvati parandada. Lisaks kõigele puudub neil tänases mängus põlvevigastuste tõttu number üks staar Alexis Ladreniere.

USA vastu tegi mees neli punkti ja see tähendab suurt suurt auku Kanada ründes. Lisaks puudub Venemaa vastu mängukeelu saanud Joe Veleno. Muideks kaotas Kanada selle mängu Venemaale numbritega 6-0 ja see on nende suurimaks kaotuseks U20 turniiril läbi ajaloo.

Saksamaale ei ennustatud just suurimat läbilööki, vaid tegemist oli augutäitega alagrupis. Siiski on sakslased alustanud väga positiivselt. USA oli liiga tugev, kuid teises kohtumises alistati tugev võõrustajariik Tšehhi 4-3. See tähendab seda, et Saksamaa on mängimas edasipääsu eest. Selleks tuleb muidugi jagu saada Venemaast või Kanadast.

Saksa mängu suurimaks plussiks on suurepärane resultatiivsus ülekaalus mängides. Kanada peaks eelkõige hoiduma karistusminutitest kuna Dominik Bokk, Moriz Seider, Tim Stülze ja John Peterka lahendavad neid olukordi külmavereliselt.

Meie arvates on Kanada pandud liiga suureks favoriidiks ja kasutamegi seda ära panustamisel Saksamaa peale händikäpiga.