UEFA Nations League: Inglismaa – Hispaania

Parimad vihjed

Nations League on pakkunud juba päris meeleolukaid kohumisi! Laupäeval astuvad vastamisi Inglismaa ja Hispaania. Eriti tore on see, et mõlemad meeskonnad lähevad mängule oma parimas rivistuses.

Inglismaa üllatas paljusid jõudes MMil nelja parema sekka. Hispaania mäng MMil oli selle eest pettumus ja läheb kindlasti ennast tõestama. Lihtne see olema ei saa.

Või juhtuda, et inglastel on kõht täis peale MM-i. Võib! Inglismaa meeskond on tuntud selle poolest, et peale häid mänge tase kukub robinal. Kuigi meeskond oli MM-il hea, tuleb tähele panna, et varasematel aastatel on olnud tase väga väga kõikuv.

Hispaania võidukoefi võiks pidada kingituseks. Mehed, kes koondises mänguvad on teinud oma klubis suurepärast mängu. Näiteks äärekaitse Jordi Alba on Barcas lausa väravaküti rollis. Enesekindlus on kindlasti kõrge ja peatreener Luis Enrique pumpab omadele uut energiat ja võitlustahet.

Hispaanias oodatakse seda mängu väga. Kaitse on raudne, kuid kes lööb väravad? Kas Hispaanial leidub lõpuks see otsustaja?

Laud on koefidega kaetud.