UEFA Rahvuste Liiga: Kreeka – Eesti

Parimad vihjed

Kreeka võidab ja mängus lüüakse alla 2.5 värava
@2.45 Mängima

Rahvuste Liiga debüüthooaeg saab Eesti rahvuskoondise jaoks läbi pühapäeval Ateena Olümpiastaadionil. Ei saa öelda, et antud turniir oleks väga palju positiivseid emotsioone pakkunud eestlaste jaoks ning midagi head pole oodata ka Kreeka mängust.

Alustuseks puudujatest: lisaks Ragnar Klavanile, Karol Metsale, Enar Jäägerile ning Mattias Käidile ei saa osa võtta mängust ka Henri Anier, kes sai Ungari vastu kollase kaardi. Niigi nõrgema tasemega võistkond on sisuliselt ilma poolest oma koosseisust. Ülejäänud mängijatest ei hiilga viimasel ajal just paljud stabiilse ja kõval tasemel mängupraktikaga. Konstantin Vassiljev mängib Poola 6. liigas, Mihkel Aksalul puudub koduklubis mängupraktika, Siim Luts on põhikoosseisust kaugel…

Ungari mäng näitas, et Martin Reim on suutnud poistesse süstida küll korralikult võitlustahet, kuid iganädalane puuduv mängurütm lööb olulistel hetkedel välja. 90 minutit jaksatakse küll võidelda ja joosta, kuid rumalatest eksimutest kingitakse vastastele võimalusi, millest mõned ka realiseeritakse.

Rünnakul puudub Eesti vajalik teravus ning mehitatus, kaitses suudab Eesti küll hoida, aga vastaste suurem klass lööb varem või hiljem välja.

Kreeka ei suutnud Soomet 2-0 võita ning alagrupivõit on kättesaamatu. Seega tuleb selline pooleldi laisk Kreeka, kes tahab küll võita, aga liiga palju selleks teha ei viitsi.


Kreeka võidab ja mängus lüüakse alla 2.5 värava
2.45