UFC: Conor McGregor – Donald Cerrone

Parimad vihjed

Selle aasta esimeses UFC kergkaalu matšis lähevad pühapäeva varahommikul vastamisi Iiri legend Conor McGregor ja Ameerika Donald “cowboy” Cerrone. McGregor võitles viimati enam kui aasta tagasi. Cerrone viimane matš on pärit 2019 aasta septembrist. Siis nokauteeris Justin Gaethjelle ta esimeses raundis.

31 aastane McGregor võitles viimati 2018 aasta oktoobris. Maailmameister Habib Nurmagomedov toppis kägistusvõttega McGregori suu jahu täis. Numbrite järgi on McGregor jätkuvalt meister, ta on võitnud oma karjääri jooksul 21 võitlust ja lausa 18 neist nokaudiga. Kaotanud on ta neljal korral ja kõik need on olnud loovutusvõidud.
Cerrone on pidanud 47 profimatši ja tema kaotused on olnud vägagi erinevad ja see ei anna just eelist McGregoriga võitlemisel. Mees on kaotanud 11 ja kuus nendest nokaudiga. Võite on 35 ja neist vaid 10 nokaudiga. Meeste stiil on siis sarnane, vaid McGregor on kõvem lööja.

Mõlemal on kindlameelsus ja soov matši kiiresti lõpetada, kuid tiimid on kindlasti vastase tugevusi ja nõrkusi kõvasti analüüsinud. Usume, et matš ei kesta kaua. Tõenäoline on, et esimeses raundis kombatakse üksteist ja teises raundis McGregor ründab. Näeme parimaks valikuks selles madinas seda, et matš kestab üle 1,5 raundi.