US Open ATP: Denis Shapovalov – Kevin Anderson

Parimad vihjed

US Openi kolmandas ringis mängivad omavahel kanadalane Denis Shapovalov (ATP28) ja lõuna-aafriklane Kevin Anderson (ATP5).

Shapovalov on suurepärane mängija kõval kattel. Kanadalase serv on eriti tugev, kuid mehe kõige tugevamad omadused tulevad välja pallivahetustes. “Shapol” on fantastiline ühe käe tagantkäelöök ja väga tugev ja täpne eeskäelöök. Shapavalov võitis teises ringis Andres Seppi 3-2 väga võrdse mängu järel. Shapovalovi nõrkuseks on see, et ta mängib agresiivset mängu olenemata olukorrast. Kui oma mäng on ummikus, siis ei maksaks liiga palju riskida.

Anderson on samuti kõval kattel kui kodus, eriti tänu teravale servile. Pallivahetus on mehel samuti hea, kuid servi vastuvõtt on olnud probleemne ja lihtsaid vigu tuleb liialt. Ka Andersoni liikumine US Openi kuumuses on tavalisest kehvem. Lisaks toodab see krampe. Ongi küsimus selles, kas mehel piisab jaksu pikaks mänguks hästi liikuva Shapovalovi vastu.

Mängust on oodata tunduvalt tasavägisemat kui koefidest võib välja lugeda. Noorel ja andekal kanadalasel on head võimalused see mäng isegi võita ja võtamegi selle väärtusega koefi. Ka üle liin sobib hästi suurepäraste servijate mängule.