US Open ATP: Jack Sock – Guido Andreozzi

Parimad vihjed

US Open algab täna ja meeste seas mängitakse 30 mängu. Heaks mänguks panustamiseks on Jack Sock (ATP 18) vs Guido Andreozzi (ATP 118)

Socki üksikmängu hooaeg on olnud tõeliselt raske. Jänki on kaotanud viimased kaheksa mängu erinevatel väljakukatetel. Sock on siiski jätkuvalt suurepärane tennisist ja sellele annab tõestust tema paarismängu edu. Socki tugevusteks on tugev ja täpne serv ning lisaks suurepärased volley oskused. Kaotuste põhjused üksikmängudes on olnud kehva liikumine ja nõrk servi vastuvõtt.

Andreozzi on olnud edukas challanger turniiridel, kuid ATP tasemel on mehe mäng jäänud kesiseks. Tema serv ei ole esmaklassiline, kuid pallivahetustes on Argentiinlane soliidne. Andreozzi suudab mudra mõne nõrgema serviga mehe, kuid ATP mängijate, sealhulgas Socki tasemel servi murdmine on mehele tõeline väljakutse

Sock on õiglaselt selle paari soosik, kuid kehvad esitlused viimasel ajal on näha ka koefides. Me ei usu, et Anderozzi suudab murda Socki serve niipalju kui vaja. Heal juhul saab ta kätte ühe seti. Lisame piletile Socki võidu händikäpiga.