US Open WTA: Aliaksandra Sasnovich – Belinda Bencic

Parimad vihjed

US Openi teisel päeval näeme huvitavat lahingut, kui kohtuvad kaks kõva väljaku spetsi. Mõlemad naised on leidnud oma mängu enne Grand Slami. Kummal on serviga probleeme ja kumma närvid peavad paremini vastu?

Aliaksandra Sasnovich on WTA-rankingus 33. Valgevenelannat tuntakse suurepärase kõva väljaku mängijana ja ta on näidanud suurepäraseid mänge enne Grand Slami. Sasnovichi tugevaimaks küljeks ei ole serv, kuid servi vastuvõtt on naisel hiilgav. Samuti pallivahetustel on ta suurepärane. Murdepalle oskab ta endale mängida hästi, kuid nende kasutamine on kehvapoolne.

Belinda Bencic on samuti tuntud kõva väljakukatte spetsina. Bencic paikneb WTA rankingus kohal 38. Bencici viimaste vastaste tase ei ole olnud nii kõva kui Sasnovichil, kuid näiteks Camilla Giorgi alistas ta 2-0. Bencic on Sasnovichiga sarnane mängija, kuid tema servi vastuvõtt ja üldine väljakumäng on tsipake kehvemad.

Sasnovich on bookide poolt asetatud selles kohtumiseks autsideriks, kuid meie kalkulatsioonide kohaselt on tema võiduvõimaluseks 64%. Mängime siis koefi millel leidub kõvasti väärtust.