US Open WTA: Aliaksandra Sasnovich – Daria Kasatkina

Parimad vihjed

US Openi teises ringis näeme eriti huvitavat lahingut kui heas hoos olev Aliaksandra Sasnovich kohtub WTA rankingus 11-ndat kohta hoidvat Daria Kasatkinaga.

Sasnovich paikneb WTA rankingus kohal 33. Valgevenelast teatakse kui kõva väljaku spetsi ja oma oskusi on ta näidanud terve hooaja vältel mitmetel turniiridel. Lisaks heale servile on ta ka väga hea väljakumängija ja servi vastuvõtt on samuti tasemel. Sasnovichil on potensiaali isegi see turniir võita, kuid saame näha, kuidas ta sel turniiril edasi liigub.

Sasnovichil ei tulnud avaringis esimene sett hästi välja, kuid peale seda oli ta pidurdamatu, võttes teise ja kolmanda seti suveräänselt. Sasnovich on tõeliselt külma kõhuga mängija, kes ei anna alla isegi siis kui seis paistab lootusetu. Nüüd on vastaseks WTA tippu kuuluv mängija ehk lihtsamaks tal ei lähe.

Kasatkina on WTA eliiti kuuluv mängija, kes oskab mängida kõikidel väljakukatetel. Lisaks suurepärasele esimesele servile on tal hea pallivahetus. Tema suurimaks nõrkuseks on teine serv ja pikema mängu korral osutub see saatuslikuks.

Kasatkina kohtus eelmises ringis kõva katte spetsi Times Babosiga. Babosel õnnestus Kasatkinale tõelist peavalu tekitada. Esimese seti võitis Kasatkina 4-6. Teise seti kaotas ta 7-5 kui ta suutis võita esimesest servist vaid 63% ja teisest servist vaid 32% pallingutest. Kolmandas setis suutis ta ikkagist Bobose murda.

Kuna Kasatkina serv sakib, pääseb vastane liiga tihti kasutama murdepalle. Sasanovichi vastu tuleb tal probleeme kui sarnane servimäng jätkub. Sasnovich on väga ohtlik ja võimeline üllatama, nii nagu Wimbledonis nägime.

Mäng on tasavägisem kui koefid näitavad. Teeme valiku Sasnovichile kuna seal on väärtust.