US Open WTA: Ana Bogdan – Karolina Pliskova

Parimad vihjed

Händikäp: Bogdan +1,5 setti
@1,90 Mängima

US Openi teises ringis näeme põnevat kohtumist, kui rumeenlanna Ana Bogdan kohtub ebaõnnestunud suve tegeva Karolina Pliskovaga. Pliskova on küll naiste tennise tippnimi, kuid tema võtted ei ole olnud eriti veenvad viimasel ajal. Pliskova on olnud hädas isegi nõrgemate vastastega. Näiteks eelmises ringis Zarina Diyas valmistas talle päris palju peavalu. Kas Bogdanil õnnestub Pliskovat üllatada?

Bogdan on WTA rankingus kohal 83, kuid see ei räägi naise tasemest tõtt, kuna ta on hiilgav kõva väljakukatte mängija. Bogdani tugevateks külgedeks on serv ja väljakumäng. Servi vastuvõtt tundub talle samuti lihtne ja tal on õnnestunud kõval väljakukattel purustada kõvemaidki nimesid.

Bogdani esimese ringi mäng oli Marie Bouzkova vastu. Bogdan võitis kahes setis, võttes oma esimesed servid 73%-liselt ja teised 64%. Bouzkova ei suutnud murda mitte ühtegi Bogdan-i servi. Mäng lõppes 4-6, 2-6. Loomulikult on Pliskova kõvem vastane, kuid sellise mänguga saab tal olema raske.

Pliskova on WTA rankingu kaheksas number. Tsehh on siiski mänginud uskumatult halvasti terve suve. Pliskova oskab servida ja väljakumäng on tavaliselt suurepärane, kuid tema teine serv ja hetke vorm on saanud talle saatuslikuks.

Eelmises mängus suutis ta võita Zarina Diyasi. Diyasel õnnestus murda Pliskova serv lausa neljal korral, kuid kaotas siiski 0-2, kuigi teine sett läks kiiresse lõppmängu.

Mäng on tasavägisem kui koefidest võib välja lugeda. Bogdanil on võimalus napsata Pliskovalt üks sett, või miks mitte terve mäng. Panustame Bodani kasuks setihändikäppi ja üle liini.


Händikäp: Bogdan +1,5 setti
1,90