US Open WTA: Carla Suarez Navarro – Madison Keys

Parimad vihjed

Carla Suarez Navarro +1,5 setti
@1,81 Mängima

US Openi veerandfinaalis näeme väga kindlat mängu näidanud naisi. Carla Suarez Navarro saab vastaseks mitmekülgse virtuoosi Madison Keysi. Navarro on leidnud väga hea vormi ja on näidanud tõelise tiitlipretendendina. Navarro vastane Keys on aga teinud vägagi kena hooaja.

Suarez Navarro on WTA rankingus kohal 24. Hispaanlanna on leidnud US openi ajaks suurepärase hoo ja on olnud ohtlik kõigile kõva väljaku spetsidele. Väljakumängijana on Navarro väga väga hea, servid ei ole maailma tugevamad, kuid väga täpsed. Navarro vastased on läinud iga ringiga tugevamaks. Teises ringis astus vastus Kristina Mladenovic (1-6, 6-4, 4-6). Kolmandas ringis alistas ta rankingu kuuenda numbri Caroline Garcia samuti kolmes setis. Viimases mängus alistas ta Maria Sharapova kahes setis. See näitab, et naine on heas hoos. Milline vastane on aga Keys.

Keys on WTA rankingus kohal 14. Tugevusteks on lisaks servile ka täpsed löögid ning uskumatult hea servi vastuvõtt. Lisaks täpsetele löökidele on Keys-il vägagi külmad närvid, mis aitab turniiri edenedes kõvasti kaasa. Kodus mängiv Keys on kindel mängu soosik. Tema turniir on läinud täpselt nii nagu on oodatud, kuid tema vastaste tase on olnud nõrgem. Kõik vastased Pauline Parmentier, Bernarda Pera ja Dominika Cibulkova langesid kahes setis. Parmentier ja Pera olid vaid eelroaks, kuid võit 2-0 Cibulkova üle on juba kõvem tulemus.

Nii nagu mainitud oodatakse Keysi võitu. Meie arvates on koefid natuke liiga jenkit soosivad kui vaatada viimaseid kohtumisi. Suarez Navarrol on kindlasti selles mängus oma võimalus võtta seti või miks mitte kogu kohtumise võit. Piletile paneme Suarez Navarro võitu seti händikäpiga ja üle liini.


Carla Suarez Navarro +1,5 setti
1,81