US Open WTA: Caroline Garcia – Monica Puig

Parimad vihjed

US Openi teises ringis näeme Caroline Garcia mängu Monica Puigi vastu. Mõlemad pääsesid esimeset ringist läbi suhteliselt kergelt kahes setis. Garcia on tänu rankingule selle mängu favoriidiks, kuid kas see on ikka nii mustvalge.

Garcia on WTA rankingus kohal 6. Ta oskab mängida igal väljakukattel olles hea servija ja väljakumängija. Prantslanna mängib kõige paremini siis, kui ta saab mängu domineerida, kuid mis juhtub ku ta jääb teerulli alla?

Eelmises ringis kohtus Garcia Johanna Kontaga. Kontast talle vastast ei olnud, kuid tänane vastane on eriti hea kõva väljaku mängija.

Monica Puig on WTA rankingus kohal 55. Puertoriikalanna Puig on just kõva väljaku spets. Tugev serv ja suurepärane väljakumäng. Lisaks on ta suurepärane servi vastuvõtja ja valmis üllatama. Eelmises ringis andis ta tormihoiatuse kui tagus vastase Stefanie Voegeli maapõhja numbritega 6-0, 6-0.

Mäng on tunduvalt võrdsem kui koefid seda väljendavad. Puig on vägagi osav ja ohtlik vastane ja hetkekoefid ei ole ligilähedased tegelikkusele. Naised kohtusid New Haveni WTA turniiril eelmisel nädalal ja Puig võitis 2-1. Täna võib seis olla sama ja sinna me panustame.