US Open WTA: Danielle Rose Collins – Aryna Sabalenka

Parimad vihjed

Händikäp: Sabalenka -4,5 geimi
@1,85 Mängima

US Openi esimesest ringist leidub veelgi komme. Danielle Rose Collins kohtub esimeses ringis kõva tõusu tegeva Aryna Sabalenkaga. Sabalenka on näidanud viimasel ajal selliseid võtteid, et ainult vaata ja imesta. Collinsil tuleb väga keeruline mäng kui ta ennast kohe alguses ei leia.

Collins on WTA rankingus kohal 37. Tal on õnnestunud välgatada ka kõval väljakul, kuid tegemist ei ole tema lemmikväljakukattega. Collinsi serv sakib ja mäng ise on olnud närviline just tugevamate vastaste vastu. Naine peab tegema korraliku muutuse, et teda saaks hakata nimetama tõsiseks tiitlipretendendiks.

Sabalenka on tõusnud WTA rankingus kohale 20. Nii nagu mainitud, et tema viimase aja mängud on olnud teiselt planeedilt. Serv on aeg ajalt kehvapoolne olnud, kuid mängu nägemine ja platseerimine paikab kõik selle. Sabalenka jahib palju “winnereid”, kuid tema pallipaigutused on olnud ka väga väga täpsed. Alles 20-aastane valgevenelanna on kindel WTA tipumängija tulevikus, kui ta juba seda ei ole.

Mängu favoriit on selge. Sabalenka, kelle mäng sujub ja Collins kelle mäng on väga kõikuv. Paneme Sabalenka võidu seti händikäpina kui ka mängime alla liini.