US Open WTA: Kaia Kanepi – Rebecca Peterson

Parimad vihjed

US Openi kolmas ring läheb käima. Tugevaid nimesid on juba välja kukkunud ja üks nendest on WTA rankingu number 1 Simona Halep. Halep langes armetult Kaia Kanepi käe all otse kahes setis. Kanepi vastu astub täna lihtsama loositabeli poole saanud Rebecca Peterson. Favoriidiseisuse sellele kohtumisele on saanud Kanepi.

Kanepi on WTA rankingus kohal 44. Ta oskab servida, kuid ka servi vastuvõtt on hea. Ta on hea väljakumängija ja löögid on väga täpsed. Lisaks kõigele on Kaia leidnud uskumatu mineku ja viimaste esitluste järgi on vaja Kaia peatamiseks 30 cm paksust terasbetoonseina.

Peterson on WTA rankingus kohal 61. Tabelipool, kus ta on mänginud on tunduvalt lihtsam kui võrrelda Kanepi tabeliga. Esimeses ringis mängis Peterson Anastasia Pavlyuchenkova vastu ja teises ringis tuli vastu Vania King. Peterson võitis mõlemad mängud kenasti, kuid esimeses oli ka väheke peavalu. Nimelt Pavlyuchenkova võitis esimese seti 1-6, kuid lõpuks Peterson suutis võita 2-1.

Petersonile on peavalu valmistanud teine serv, mis on ikka täiesti ebatõhus. Ta on võitnud teise serviga pallingutest vaid alla 30%. Ka topeltvigasid teeb Peterson palju. Petersoni ainus võimalus siin võita on pallivahetustega mängus, kuna servi eelis tal puudub.

Koefid soosivad Kanepi võitu. Kaia on saanud uskumatu keerise pöörlema ja tal on tulemas väga hea turniir. Petersoni serv sakib ja seetõttu on ta hädas. Kui ta ei suuda Kaia serve vastu võtta, et pallivahetustest mängu enda kasuks pöörata. Viimaste esitluste kohaselt ei tohiks olla võitjas küsimust ja me napsame Kaia koefe nii geimi kui ka seti händikäppe. Kanepi jätkab hullu minekut ja järgmisena purustab ta Petersoni.