US Open WTA: Katerina Siniakova – Ajla Tomljanovic

Parimad vihjed

US Openi teises ringis on veel üks huvitav kohtumine. Katerina Siniakona saab vastaseks austraalanna Alja Tomljanovici. Noor Siniakova on antud mängule pandud kergeks soosikiks. Kõik jällegi ei ole nii mustvalge kui tundub.

Siniakova on WTA rankingu 54-ndal kohal. Suvi ei läinud plaanide kohaselt ja võite ei ole väga saadud. Wimbledon lõppses Siniakovale juba kolmandas ringis kui Camila Giorgi võitis teda 1-2. Nüüd mängitakse kõval kattel ja see on Siniakovale endale lemmikuks. Ta oskab servida ja on hea ka pallivahetustes.

Esimeses ringis tegi Siniakova juba kerge üllatuse alistades meie enda Anett Kontaveit’i kolmes setis. Siniakova tegi super mängu ja setid venisid pikaks. Tänane vastane ei ole lihtsam kui Kontaveit ja tööd peab tegema palju kui Siniakova tahab edasi minna.

Tomljanovic on WTA rankingu 58-ndal kohal. Suurepäraseid võtteid on naine terve suve näidanud ja kõval kattel on mäng kulgenud kenasti. Tomljanovic on suutnud suuri nimesid panna kõvasti tööd tegema ja naised kes ei kuulu päris tippu on ta alistanud kõva protsendiga. Cincinnatis kaotas ta Simona Halepile alles kolmandas setis. Võitlusvaimu ja oskusi Tomljanovicilo on kõvasti.

Mängu koefid on tõele lähedal. Siniakova on tõesti ohtlik kui mäng kulgeb. Tomljanovicile pakutakse kerget väärtus ja lisaks paneme üle liini piletile, kuna mäng võib venida päris pikaks.