US Open WTA: Kiki Bertens – Kristyna Pliskova

Parimad vihjed

US Openi esimeses ringis näeme ka huvitavaid olukordi, kui vägevas tõusuteel olev Kiki Bertens kohtub selle hooaja põruja Kristyna Pliskovaga. Bertens on leidnud oma mängu ja tema saldo on muljetavaldav olenemata väljakukattest. Pliskova ei ole sel hooajal leidnud oma mängu, kuid vahetevahel on midagi nagu vilksatanud, kuid peamiselt just tänu teiste eksimustele.

Bertens on WTA rankingu 13-nes mängija. Võimalused tõusta esikümnesse on väga head, kuna naisel on hoog sees. Bertsns on võitnud kõik kuus viimast kohtumist, kusjuures vastased ei ole kehvikute hulgas: Coco Vanderweghe, Elina Svitolina, Anett Kontaveit, Petra Kvitova ja Simona Halep.

Bertens on suurepärane servija, servide vastuvõtja ja muidu universaalne mängija. Tõelist läbimudehooaega mängiv 26 aastane hollandlanna on siis hirmutamas esikümmet. Esimese ringi vastane US Openil on tunduvalt nõrgem kui varasemad vastased ja Bertensi võidunälg kasvab süües. Naisel on võimalus jõuda väga kaugele ja kindlasti mängib ta sajaga.

Pliskova on selle mängu autsider. Ta asub WTA rankingus 96-ndal kohal. Terve hooaeg on tal läinud aia taha. Viimased mängud on olnud veelgi hullemad ja oma mängu ei leia ta kuidagi. Aliaksandra Sasnovich oli küll korra raskes olulkorras, kui Pliskoval õnnestus teda üllatada teises setis, kuid kolmandas panu Sasnovich käigu juurde ja võttis 6-1 võidu. Teises setis Sasanovichi serv sakkis ja Pliskova suutis selle olukorra enda kasuks ära kasutada. Sellist viga ei maksa aga Bertensilt oodata ja Pliskova on juba esimeses ringis hädas.

Bertens on mängu soosik. Koefid on tõesti magusad, kui pakutakse Bertensi 2-0 võidu eest lausa 1,68 . Lisaks sellele händikäp ja alla liin läheb piletile.