US Open WTA: Serena Williams – Karolina Pliskova

Parimad vihjed

US Openi WTA turniir on jõudnud veerandfinaalideni. Ühes veerandfinaalis kohtuvad omavahel kaks kivikõva naist Serena Williams ja suurepärase hoo leidnud Karolina Pliskova. Serena on näidanud hullu tennist turniiri esimeses pooles, kuid Pliskova ei ole ka temast maha jäänud.

Williams on WTA rankingus kohal 26. Tema serv on naiste seas parim, millele lisandub veel kõva kõva eeskäelöök. Tema ainsaks miinuseks hetkel tundub olema sünnitusjärgne lisakaal, mis teeb tema elu kuumade ilmadega raskemaks. Tänu liigsele kaalule on ta õppinud oma mängu rohkem peale suruma. Ja se toimib.

Pliskova on WTA rankingus kohal 8. Tema serv on hea ja esimese servi võiduprotsent on väga hea. Pliskova on eriti hea servi vastuvõtul, ning tema kahe käe tagantkäelöök on surmav. Pliskova ei ole selle aasta turniiril kaotanud mitte ühtegi setti.

Mäng on tõenäoliselt tunduvalt tasavägisem kui koefid mõista annavad. Williams on kindlasti soosik, kuid tema võidu tõenäosus on pigem 67% kui 78%. Pliskova suudab kindlasti talle survet teha ja me usume, et ta suudab seti võidu kätte saada.