Wimbledon ATP: Adrian Mannarino-Daniil Medvedev

Parimad vihjed

Wimbledonis mängitakse kolmandat ringi ja täna võtame luubi alla kogenud prantslase Adrian Mannarino ja eriti andeka venelase Daniil Medvedevi kohtumise.

Mängijate teekond 1/16 finaalidesse on olnud täesti erinev. Kui Mannarino on kohtunud oma debüüdi Wimbledonis teinud Christian Garininga ja Ryan Harrisoniga, keda peetakse ikkagist kõvakatte spetsialistiks. Medvedev võttis mõõtu ka Federeri võitnud Borna Coriciga ja eriti ohtliku muruväljakuspetsiga Guillermo Garcia-Lopez.

Medvedev ei ole sel turniiril kaotanud ühtegi setti isegi sel tasemel vastastele ja on kaotanud vaid ühe oma servi kuues mängitud setis. Kõva servi poolest kuulus venelane on saanud eriti heasse hoogu hooaja tähtsaimaks turniiriks.

Mannarino tegi aga selle eest kaks rutiinset mängu nõrkade vastastega. Üks kaotatud sett ja seitse korda on ta kaotanud oma servi seitsmes mängitud setis.

Koefides kajastub see, et Medvedev on kerge soosik, kuid meie arvates on tema võidus kõvasti väärtust. Tema hea mäng sel turniiril saab ka jätku Mannarino vastu ja seal võiks isegi võtta handikäpi piletile.