Wimbledon WTA: Katie Boulter – Veronica Cepede

Parimad vihjed

Wimbledoni WTA turniiri esimeses ringis näeme väga põnevat kohtumist kui tõusu tegev Katie Boulter saab vastaseks Veronica Cepede. Mõlemad naised mängivad nii WTA kui ka ITF tuniire. WTA rankingu järgi on naised võrdsed. Turniir peetakse aga muruväljakul ja servi tõhusus on väga olulisel kohal.

Katie Boulter pesitseb WTA ranking 122 kohal. Ta on teinud tubli tõusu just muruväljakutel kus ta on leidnud oma mängu. Tal on potensiaali olla selle aasta üllataja. Vaadates tema viimaseid mänge, siis on näha, et on võidetud päris tugevaid nimesid. Viimase kohtumise kaotas ta napilt Kristen Flipkensile kuid Jennifer Brady, A. K. Schmiedlova ja Ekaterina Alexandova võitis ta kahes setis. Boulteri serv ja väljakumäng on väga head ning ei imestaks kui ta o Top 20 mängija paari aasta jooksul. Küsimus hetkel on, kuidas ta pingele vastu peab.

Veronica Cepede on WTA rankingus 123. positsioonil. Tema muruväljakute hoog on olnud kesine. Ta ei ole võitnud ühtegi mängu ja sette on ta võitnud vaid ühe. Ta otsis muruväljakutel vormi Briminghamis WTA turniiril, kuid kaotas kohe esimeses kvalifikatsioonimängus. Sama juhtus ka Eastbourne turniiril. Nüüd peab ta “külmalt” leidma oma muruvormi Wimbledoni avaringis.

Cepede mäng on hea, kuid fiilingut ei ole. Serv on keskmisest parem, kuid võitmiseks peab ka esimene serv õnnestuma. Üldiselt on 26-aastane Paraguaylanna mäng sellisel tasemel, et võite ei tule.

Boulter on selle eest suurepärases hoos ja kindlasti soosik selles paaris. Teeme paar head valikut Boulteri võidule.