Winston-Salem ATP: Daniil Medvedev – Alex De Minaur

Parimad vihjed

Moneyline: Medvedev võidab
@2,10 Mängima

Käes on järgmine Põhja Ameerika tenniseturniir ja sel nädalal mängitakse Winston-Salemi kõvaväljakutel. Teises ringis kohtuvad venelane Daniil Medvedev ja austraalane Alex De Minaur.

Medvedev on tuntud suurepärase servijana ja viimastes mängudes on ta näidanud oma oskusi suurepärasel tasemel. Mehe suurimaks relvaks on eeskäelöök ja servi vastuvõtt sujub samuti. Võidud ameeriklase Jack Socki ja kanadalase Felix Auger-Alissime üle hiljutises Toronto ATP turniiril näitavad mehe taset.

De Minaur on isegi kehvade servidega teinud Põhja Ameerikas häid tulemusi ja Washingtoni ATP turniiril mees liikus finaalini välja. Teel sinna murdis ta kõva servijana tuntud Steve Johnsoni kui ka Hyeon Chungi. Minauri tugevateks külgedeks on pallivahetuste mäng. Minauril on raskusi oma närvide talitsemisega kui kõik ei lähe tema tahtmise järgi ja sellel võib olla suur mõju mängu lõpptulemusele kõvade närvidega Medvedevi vastu.

Medvedev on koefide põhjal autsider, kuid mehe hea serv võib muuta selle vabalt tema mänguks. Meie näeme seda kui võrdsete lahingut. Samas mängu üle liinid sobivad piletile hästi, kuna mõlemal mehel on hea minek.