WRC Rootsi ralli – Ott Tänak

Parimad vihjed

Tänaku kiiruskatsete võitude arv üle 6.5
@1.95 Mängima

Käes on rallihooaja üks erilisemaid etappe. Lumine ja jäine Rootsi etapp, kus palju kiirust, kuid väga palju ka teistsugust lähtumist. Kes tõmbab pikema õlekõrre ning kas sarja üldliider vahetub pärast seda etappi?

Üldiselt on üks asi selge. Ogier on endiselt väga ettevaatlik sõitja ning pigem keskendub sellele, et oma ära võtta. Kuna tema jaoks ei ole Rootsi ralli just kõige mugavam ning oma autoga (lähtuvalt tema viimastest intervjuudest ja testkatsetest) ei ole ta veel sina peal, siis päris esimese koha peale ta Rootsis pretendeerima ei hakka (kui just Tänak ja Neuville oma autosid ei lõhu).
Seega antud juhul tundub loogiline, et Ogier jääb alla nii Tänakule kui ka Neuvillele. Neuville omakorda on Rootsis väga hea, eelmine aasta vaieldamatult parim ja kindlasti on oodata midagi sarnast ka seekord.

Ei tasu unustada, et eelmine aasta ei vedanud Tänakul, Ogieril ja Latvalal, kuna nad pidi oma stardijärjekorra tõttu teistele sisuliselt lumesaha rolli mängima. Isegi taolistes tingimustes suutis Ott toona 6 katsevõitu saada. Kas ta suudab seekord rohkem? Suur tõenäosus, et suudab. Olgugi, et see aasta on 1 kiiruskatse vähem, siis vähemalt 7 kiiruskatsevõitu peaks Tänak ja Järveoja saama. Ühtlasi ütleb loogika, et eestlaste arvele peaks etapivõite kõige enam tulema. Seekord teistel nii suurt eelist oodata pole ja Tänak on aasta võrra rohkem saanud autoga tutvuda.

TEE COOLBETIS MÄNGULE TÄIESTI RISKIVABA KUNI 20€ SUURUNE PANUS


Tänaku kiiruskatsete võitude arv üle 6.5
1.95